Oświetlenie profesjonalne | drogi i ulice  (2015-04-11)  

Seria LRL® Aerolite 30

 

Oprawy parkowe wyprodukowane w Unii Europejskiej. Klasyczny styl retro i Gwarancja Jakości dla wymagającego klienta. Oprawy parkowe Aerolite LRL® są obecnie jednymi z najlepszych ulicznych opraw LED na rynku światowym, biorąc pod uwagę stosunek, jakości do ceny. Łączą w sobie zalety nowoczesnej technologii oświetlenia LED z eleganckim tradycyjnym wyglądem. Ta grupa produktów o różnych charakterystykach świetlnych i w różnych wersjach konstrukcyjnych nadaje się do oświetlania centralnych rejonów starych, zabytkowych miast lub zabytków kultury, a także do oświetlenia architektonicznego. Opatentowana technologia opraw z serii Aerolite LRL® wykorzystuje diody Luxeon Rebel LEDs. Standardowe parametry to temperatura barwowa 3000 K i wskaźnik oddawania barw CRI > 75. W oprawach zastosowano wysokowydajny odbłyśnik QUADRUM optics™, który zabezpiecza przed olśnieniem i sprawia, że oprawy są idealne do montażu na słupach o wysokości 3 – 5 m. Solidną obudowę wykonano z aluminium w połączeniu ze stalą o wysokiej wytrzymałości, w dopasowanych odcieniach RAL. Na produkty udzielana jest pięcioletnią gwarancja z możliwością rozszerzenia do 10 lat. 

Moc oprawy 33 W 
Strumień świetlny oprawy 2500 lm
Utrzymanie strumienia świetlnego w trakcie eksploatacji
b.d.
Temperatura barwowa 3000 K
Wskaźnik oddawania barw (CRI) > 75
Trwałość deklarowana 60 000 h
Napięcie zasilania 110 - 250 V

Źródła światła pojedyncze diody LED
Producent diod LED  Luxeon Rebel LED
Możliwość wymiany źródeł światła NIE

Układ optyczny soczewkowy / odbłysnikowy
Osłona przezroczysta płaska szyba (PMMA)
Zabezpieczenia wbudowane TAK
Materiał korpusu  aluminium
Rodzaj obudowy jednokomorowa 

Stopień ochrony IP 65
Klasa ochronności I
Stopień odporności mechanicznej osłony IK IK 08
Zakres dopuszczalnych temperatur pracy -30°C do +60°C
Powierzchnia narażona na wiatr b.d.
Waga 18,00 kg
Sposób montażu i zakres regulacji Ø=60 mm oraz Ø=70 mm
Zalecana wysokość montażu 3 - 6 m
Możliwość starowania i monitorowania 1 - 10 V, CMS, ściemnialna 50%

Wymiary
 

 Krzywa rozsyłu światłości
 

Prezentacja oprawy na WWW: AEROLITE LRL 30

Karta katalogowa (PDF) Pobierz

Dane techniczne (PDF) Pobierz

GRAH Lighting
CBTG Technologie
Oficjalny przedstawiciel w Polsce
http://www.grahlighting.pl/

Biuro obsługi klienta:
ul. Wadowicka 12, 30-415 Kraków
tel. 12 35 22 522, fax 12 35 22 245
info@grahlighting.pl


Komentarze:


Katalogi

Katalog firm PL Katalog importerów  Katalog stron WWW

Archiwum informacji

Archiwum newsów

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne wortalu LIGHTING.PL

Giełda pracy

Giełda pracy

Targi, konferencje

Targi, konferencje

Najciekawsze artykuły - oświetlenie profesjonalne

Oświetlenie placówek służby zdrowia

Oświetlenie placówek służby zdrowia

Na całym świecie liczba osób wymagających opieki zdrowotnej stale rożnie. W większości krajów europejskich zachodzą zmiany demograficzne polegające na starzeniu się społeczeństw. W najbliższych latach liczba pacjentów placówek służby zdrowia i ludzi w podeszłym wieku wymagających zorganizowanej opieki będzie rosła coraz bardziej. W ślad za tym będą też rosły potrzeby i wymagania stawiane placówkom opieki medycznej.

Inteligentne systemy oświetlanie ulic

Inteligentne systemy oświetlanie ulic

Ostatnie lata przynoszą dynamiczny rozwój techniki LED w zakresie systemów oświetlenia ulicznego. Instalacje oświetlenia ulicznego LED mogą być łatwo sterowane. Takie sterowanie może obejmować całe grupy lub nawet poszczególne indywidualne oprawy, które można załączać lub wyłączać o zadanej porze, przyciemniać w dowolnym stopniu w zadanych porach i kontrolować stan poszczególnych urządzeń.

Inteligentne miasta są coraz bliżej

Inteligentne miasta są coraz bliżej

Philips Lighting stworzył za pomocą wirtualnej rzeczywistości zapowiedź tego, jak w 2030 roku mogłoby wyglądać miejskie życie. Podczas światowego kongresu Smart Cities Expo w Barcelonie, Philips Lighting Research podzielił się swoją wizją na temat tego, jak w ciągu nadchodzącego dziesięciolecia systemy kompleksowego zarządzania światłem odegrają kluczową rolę w tworzeniu inteligentnych miast.

Human Centric Lighting - oświetlenie zgodne z potrzebami człowieka

Human Centric Lighting - oświetlenie zgo...

Technologie sztucznego oświetlania wnętrz wciąż się rozwijają. Z jednej strony wzrasta wydajność energetyczna oświetlenia, a sposoby stosowania i kontrolowania światła na powierzchniach pracy wzrokowej są ulepszane. Z drugiej, dzięki wielu badaniom naukowym, za pomocą światła sztucznego aktywnie wpływamy na emocje, samopoczucie i produktywność pracy osób przebywających w oświetlanych wnętrzach.

Światło znakiem hotelowej marki

Światło znakiem hotelowej marki

Ludzie podróżujący po świecie w celach turystycznych lub biznesowych zatrzymują się w hotelach, od których oczekują atmosfery przytulnego domu lub luksusowego miejsca pracy. Hotele stosują różnorodne środki, aby przyciągnąć gości do siebie. Niepowtarzalną szansę wykreowania atmosfery potwierdzającej oferowany luksus może stać się światło. Oświetlenie może stanowić rozpoznawalny znak hotelowej marki.

Oświetlenie a BHP w biurach, przemyśle i handlu

Oświetlenie a BHP w biurach, przemyśle i...

Oświetlenie jest jednym z kluczowych czynników mających wpływ na bezpieczeństwo pracy. Choć dokładne wymogi względem jego parametrów są uzależnione od specyfiki zadań wykonywanych w zakładzie, istnieją również zalecenia ogólne, wspólne dla wielu rodzajów stanowisk pracy.

OŚWIETLANIE OBIEKTÓW