Forum LIGHTING.PL Strona Główna Forum LIGHTING.PL
Forum dyskusyjne wortalu oświetleniowego LIGHTING.PL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na moderatora forum

Który z poniższych kandydatów powinien zostać moderatorem tego forum ??
rtęciówka
6%
 6%  [ 1 ]
Doc Brown
25%
 25%  [ 4 ]
OURW2250
25%
 25%  [ 4 ]
andrzejlisek
6%
 6%  [ 1 ]
qba
0%
 0%  [ 0 ]
świetlik
6%
 6%  [ 1 ]
KaszeL
31%
 31%  [ 5 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Doc Brown
[Usunięty]

Wysłany: 24-05-2007, 00:05   Wybory na moderatora forum

Jako że ostatnie wydarzenia na tym forum porządnie mnie zdenerwowały postanowiłem o rozpisaniu wyborów na moderatora forum, który by zapobiegał wszelakim zadymom albo szybko i skutecznie je tłumił, głosowanie jest anonimowe, potrwa dwa tygodnie, każdy użytkownik tego forum powinien oddać głos.
Ankietę dodam jutro bo dzisiaj już niestety nie siedzę przy PC, tylko korzystam z netu za pomocą telefonu i niestety z niego nie mogę dodawać ankiet ale mogę pisać posty.

W TYM TEMACIE ZABRONIONE JEST PROWADZENIE JAKIEJKOLWIEK REKLAMY SIEBIE I WYPISYWANIA SWOICH ZALET ITP. DO PROWADZENIA SWOJEJ REKLAMY POSŁUŻY ODRĘBNY TEMAT[
  
 
 
KaszeL
[Usunięty]

Wysłany: 24-05-2007, 01:42   

Obawiam się, że takie wybory nic nie dadzą, ponieważ to admin powinien o tym zadecydować.
 
 
Doc Brown
[Usunięty]

Wysłany: 24-05-2007, 06:57   

Pożyjemy zobaczymy, dla admina, któremu los forum jest obojętny malo istotne kto będzie modem :?

[ Dodano: Czw Maj 24, 2007 5:18 pm ]
Aha, proponuję, by moderatorami zostały te osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca w głosowaniu, uważam, że jeśli będzie trzech moderatorów, to będzie znacznie lepiej, gdyż wtedy będą szanse, że praktycznie co chwilę ktoś zajrzy na forum i ewentualne spamy usunie, oraz zaprowadzi na forum porządek, jeśli któryś z userów będzie sprawiał problemy, każdy z wymienionych kandydatów jest dyspozycyjny w innym czasie, ja np. od pn do sob mam czas w godzinach 16-23, a w weekendy od 10-23
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group