Forum LIGHTING.PL Strona Główna Forum LIGHTING.PL
Forum dyskusyjne wortalu oświetleniowego LIGHTING.PL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Lampy oryginalne
Autor Wiadomość
A-glat
[Usunięty]

Wysłany: 19-03-2013, 10:49   Lampy oryginalne

Zapraszam do Galerii Dizajnu na wyprzedaż ekspozycji Galeria Dizajnu
 
 
Elektrotip_pl
[Usunięty]

Wysłany: 27-03-2013, 05:54   

Musze przyznać,że niektóre modele lamp prezentują się bardzo ciekawie i oryginalnie. To rzecz jasna kwestia naszego gustu,jednak chciałbym wiedzieć ile kosztują,bo to również ważny szczegół.
 
 
elpatoo
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2014, 22:12   

W tytule tematu jest: lampy oryginalne a na lampalampa nie widzę nic poza tandetnymi podróbami szumnie nazywanymi inspirowanymi.
 
 
Ligeroo_pl
[Usunięty]

Wysłany: 10-02-2014, 18:54   

Lampy oraz pozostałe akcesoria związane z oświetleniem znajdziecie także u nas na Ligeroo,wybór mamy bardzo szeroki.
 
 
Mezoko_com
[Usunięty]

Wysłany: 05-06-2014, 09:27   

Pamiętajmy też ze dla każdego pojecie "oryginalna lampa" będzie inne,więc miejmy to na uwadze. Ile gustów oraz osób tyle różnych opinii co do wyboru lampy. Mi najbardziej podobają się oczywiście podłogowe:)
 
 
lampy-24.com
[Usunięty]

Wysłany: 27-09-2014, 17:57   

to ja zaproszę do nas www.lampy-24.com oryginalne lampy philips oraz aldex
 
 
znawca_rzeczy
[Usunięty]

Wysłany: 25-10-2014, 11:24   

Zapraszam na www.topstylowe.pl , szeroki wybór lamp, atrakcyjne rabaty i kompetentna obsługa :)
 
 
Mezoko_com
[Usunięty]

Wysłany: 11-11-2014, 13:01   

Zależy co dokładnie oznacza pojęcie "oryginalne lampy" bo to można rozumieć na wiele sposobów,aczkolwiek z całą pewnością warto poszukać ich w sklepach internetowych gdzie mamy szeroki wybór przy jednocześnie niższej cenie.
 
 
irek90
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-2014, 15:04   

Ja polecam lampy ze sklepu internetowego ampla, posiadają na prawdę duży wybór lamp, zresztą wystarczy spojrzeć: http://ampla.eu/content/14-lampy
Już kupowałem lampy w tym sklepie i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Bardzo szybko wysłali towar, który był dużej jakości. Dlatego polecam każdemu.
 
 
boy
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2015, 13:11   

jeśli mówimy o Lampie i oryginalności to warto zwrócić uwagę na żyrandole światłowodowe.
 
 
gregdesign
[Usunięty]

Wysłany: 21-01-2015, 15:51   

Ja ostatnio natknąłem się na lampy BROKIS http://esencjadesign.pl/b...ry-kinkiet.html i zastanawiam się...czy one czasem nie zajmują dużo miejsca? Mam raczej niskie mieszkanie, a bardzo mi się spodobały. Miał ktoś z was coś podobnego?
 
 
Marcin górski
[Usunięty]

Wysłany: 21-01-2015, 22:46   

Sprzedawałem wiele razy. Są spoko. Abstrahując od długich terminów czekania. Porządne szkło. Dobra rozwiązanie dla pokoi dzieci.
 
 
Ligeroo_pl
[Usunięty]

Wysłany: 13-07-2015, 17:30   

Na pewno bardzo efektowne,teraz tylko pytanie o jakość szkła i generalnie wykonania,tutaj opinie zapewne będą podzielone,czekamy na więcej szczegółów oraz Waszych wrażeń z użytkowania.
 
 
oswiecony
[Usunięty]

Wysłany: 10-08-2017, 09:23   

To ja polecę konkurencję - ioswietlenie.pl ma bardzo zróżnicowaną ofertę, w zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jak ktoś dba o środowisko to też znajdzie coś dla siebie, na przykład eko-light lampy.
 
 
Neo-Led
[Usunięty]

Wysłany: 10-08-2017, 14:56   

Firma Neo-Led www.neoled.com.pl zajmuje się kompleksową obsługą klienta oraz pomocą w doborze oświetlenia. Oferuje najwyższej jakości produkty oraz tworzy projekty pod realizacje. Jeżeli potrzebujesz pomocy w oświetleniu sklepów, hoteli, mieszkań oraz domów to tu jest kontakt:

tel. 71 352-81-91 wew. 30
kom. 534-170-448, 783-111-007
projekty@neoled.pl

tel. 71 352-81-91 wew. 20 lub 25
fax 71 352-81-91
sklep@neoled.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group