Oświetlenie profesjonalne | wnętrza użytkowe inne  (2017-04-25)   ES-SYSTEM

Oświetlenie ośrodka aktywizacji zawodowej w Holandii – kolejna realizacja ES-SYSTEM

ES-SYSTEM, polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, dostarczyła oprawy oświetleniowe do ośrodka aktywacji zawodowej osób niepełnosprawnych Alescon w Assen w Holandii. Jest to kolejna realizacja spółki w Europe Zachodniej. Produkty ES-SYSTEM zyskują zaufaniem i popularnością wśród tamtejszych inwestorów. Spółka liczy na dalszą ekspansję w tej części Europy.
 
- Rynek oświetleniowy w Europie Zachodniej jest bardzo rozwinięty, a przez to wymagający. Realizacje w tamtym regionie są dla nas szczególnie istotne. Pokazują, że produkty ES-SYSTEM są w stanie z powodzeniem konkurować na globalnych rynkach. Nasze oprawy to gwarancja jakości, niezawodności i najwyższej klasy oświetlenia dostosowanego do konkretnych wymagań klientów. Z roku na rok cieszą się coraz większym zaufaniem wśród klientów z Europy Zachodniej, dlatego liczymy na dalszą ekspansję na tamtejsze rynki – mówi Rafał Gawrylak, prezes ES-SYSTEM.
 
 
Zdrowe oświetlenie pomoże aktywizować społecznie niepełnosprawnych
 
ES-SYSTEM oświetliła ośrodek aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych Alescon w Assen w Holandii. Spółka dostarczyła tam najwyższej jakości oświetlenie energooszczędne, w 100% oparte na technologii LED.
 
- Światło, w tym również światło sztuczne, na wiele sposobów wpływa na fizjologię i zachowanie ludzi. Odpowiedni dobór oświetlenia do ośrodka aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych Alescon był szczególnie istotny. Bardzo ważne było, żeby zapewnić przebywającym tam osobom jak najlepsze warunki do dalszego rozwoju. Wszystkie produkty ES-SYSTEM posiadają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują kupującym najwyższej jakości, komfortowe i bezpieczne oświetlenie, jednocześnie zapewniając niskie koszty eksploatacji – mówi prezes ES-SYSTEM.
 
Oprawa Luna LED daje nieograniczone możliwości aranżacji, ponieważ może przyjąć dowolny, stworzony na potrzeby inwestycji kształt i rozmiar. Dzięki temu system znajduje zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach, nadając im niespotykany charakter. Oprawa zbudowana jest z nietoksycznego i niepalnego materiału, co dodatkowo daje klientom bezpieczeństwo i komfort przebywania w oświetlanych pomieszczeniach.
 
Do oświetlenia ośrodka zastosowano system opraw liniowych, który dzięki możliwości budowania struktur – linii lub kwadratów, umożliwia równomierne oświetlenie dużych powierzchni. Zastosowanie tego systemu pozwoliło stworzyć aranżację doskonale wpisującą się w charakter budynku i dopasowaną do jego funkcji.
 
Źródło: ES-SYSTEM

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW