Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie domowe | oprawy meblowe  (2011-02-02)  

PALERMO - nowa seria opraw LED od GTV


W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania w zakresie oświetlenia, firma GTV wprowadza do sprzedaży nową serię opraw meblowych LED.
 

Oprawy Palermo idealnie wpisują się w nowoczesny trend oświetleniowy. Posiadają uniwersalny design, który doskonale pasuje do większości wnętrz, nadając im wysublimowany charakter. Ich chromowe wykończenie oraz smukłość obudowy sprawiają, że mogą stać się idealną ozdobą, a także świetnym rozwiązaniem w oświetleniu użytkowym. Palermo dedykowane są do montażu na meblach kuchennych, biurowych i w salonie. Idealne zastosowanie znajdą nie tylko w mieszkaniach i domach, ale także we wszelkich pomieszczeniach biurowych i punktach usługowych.
Oprawy Palermo, to nie tylko stylowa estetyka, ale także najwyższa jakość wykonania i ergonomia: sprawdzone komponenty, zapewniona wysoka wytrzymałość, a także oszczędność energii. Zastosowanie źródeł światła LED daje możliwość zaoszczędzenia nawet do 80% energii elektrycznej, w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami halogenowymi. Zgodnie z filozofią marki, GTV gwarantuje także, wśród opraw z tego samego segmentu i pokrewnych, wyjątkowo korzystny stosunek cena – jakość.
W marcu 2011 do sprzedaży trafią następujące wersje oprawy:
● na szafkę: Palermo KN oraz PN
● podszafkowe: Palermo KP, OP oraz PP.
Wszystkie zapewniają światło w barwie ciepłej białej oraz, w zależności od wersji, moc od 1,8 do 2,5 W i kąt świecenia 120°.
 „Marka GTV konsekwentnie poszerza segment oświetlenia meblowego, szczególnie ledowego. Dzisiaj dołączamy serię nowoczesnych opraw Palermo, które dedykowane są osobom zwracającym szczególną uwagę na estetykę opraw.” – komentuje Krzysztof Bartos, z Działu Oświetlenia firmy Werkpol. „Ale to nie jest nasze ostatnie słowo. W najbliższym czasie mogą się Państwo spodziewać kolejnych nowości” – dodaje.

 


Źródło: materiały firmowe

 

Komentarze: