Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2021-06-11)   LENA LIGHTING

Rusza program współpracy dla architektów i projektantów oświetlenia firmy Lena Lighting

Firma Lena Lighting, producent oświetlenia z Wielkopolski, uruchomiła specjalny program profesjonalnego wsparcia i doradztwa dedykowany architektom i projektantom oświetlenia. W tym celu stworzyła system współpracy, którego założeniem jest zapewnienie wsparcia i ułatwienie kooperacji z projektantami i architektami na każdym etapie ich pracy. Firma powołała zespół ekspertów oraz rozbudowała dział obsługi, koordynujący współpracę na linii architekt/projektant-producent.

 


Światło jest jednym z najistotniejszych elementów koncepcji architektonicznej. Projektowanie oświetlenia jest niezwykle ważnym procesem, od którego wielu architektów zaczyna swoją pracę. Za pomocą światła podkreśla się sposób i sens funkcjonowania przestrzeni. Wieloletnia współpraca Lena Lighting z architektami i projektantami zaowocowała powstaniem programu, którego celem jest kompleksowe wsparcie projektów architektonicznych poprzez doradztwo oraz prezentację wybranych produktów.

 
Udział w programie to gwarancja doboru oświetlenia zgodnie z oczekiwaniami architekta, jak również specjalistyczne doradztwo oraz system dogodnej prezentacji produktów. Chcemy maksymalnie ułatwić współpracę, stawiając na indywidualne podejście do każdego pomysłu oraz idei.  Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, a architekt i projektant zostaną objęci kompleksową opieką przedstawiciela Lena Lighting, który skoordynuje współpracę na każdym jej etapie. Postawiliśmy na jakość i specjalistyczną wiedzę. Powołaliśmy zespół ekspertów, oferujących dostęp do tajników wiedzy o oświetleniu i najnowocześniejszych rozwiązań. Rozbudowaliśmy też zespół obsługi, by zapewnić maksimum satysfakcji ze współpracy. Powstała także specjalna podstrona na naszej stronie głównej www –  mówi Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu z Lena Lighting.

Producent kompleksowych systemów oświetleniowych z Wielkopolski stawia na jakościowe rozwiązania, ułatwiające projektantom oraz architektom ich codzienną pracę. Program współpracy jest jednym z etapów w rozwoju tego obszaru. Producent nawiązał także współpracę z platformą BIMobject, gdzie udostępnił swoje portfolio produktowe.
 
Źródło: Lena Lighting
 

Treści powiązane:Komentarze: