Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2019-07-08)   LEDIN

Nowa siedziba spółki LEDIN na 10-lecie istnienia

Spółka LEDIN przeniosła się do nowej siedziby. Na obszarze 3500 m² znajduje się budynek o powierzchni 1600 m² oraz nowe magazyny. W nowej lokalizacji mieści się laboratorium fotometryczne o powierzchni 140 m² wraz ze stanowiskiem do pomiaru EMC, showroom, pomieszczenia serwisowo-produkcyjne, przestrzeń biurowa oraz pomieszczenia magazynowe z regałami wysokiego składowania.
 
  LEDIN przez ostatnie 10 lat funkcjonował w wynajmowanych budynkach przy ul. Kołobrzeskiej w Ostrołęce, które służyły zarówno jako powierzchnia biurowa oraz magazynowa – mówi Przemysław Kowalczyk, prezes spółki LEDIN. – Pomimo prowadzonych adaptacji ich kondycja oraz funkcjonalność pozostawiały wiele do życzenia. Ograniczona powierzchnia utrudniała również technologiczny rozwój firmy.
 
Inwestycja we własny obiekt otworzyła przed LEDIN perspektywy dynamicznego rozwoju w segmencie oświetlenia LED oraz zwiększania wolumenu sprzedaży w kolejnych latach. Przeprowadzka zdecydowanie poprawiła komfort pracy 35-osobowego zespołu.
 
Własna siedziba w Tobolicach pozwoliła na największy krok w historii rozwoju i profesjonalizacji LEDIN, tj. inwestycję w nowoczesne zaplecze laboratoryjne oraz rozbudowę Działu Technicznego. To duża satysfakcja, że przeprowadzka miała miejsce dokładnie w 10 rocznicę powstania naszej firmy – podkreśla prezes Kowalczyk. – Przed nami kolejne inwestycje, w przeciągu kolejnych lat planujemy rozbudowę powierzchni magazynowej, koniecznej przy realizowaniu założonej strategii utrzymywania wysokiej dostępności produktów z magazynu.
 
Źródło: PZPO
 

Komentarze: