Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2017-03-14)   LUG

LUG rozbudowuje centrum badawczo-produkcyjne w Nowym Kisielinie

W dniu 2 marca 2017 r. Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG Light Factory Sp. z o.o., podpisał kolejną umowę istotną dla rozwoju Grupy Kapitałowej LUG S.A. Kontrakt zawarty z firmą M&J Sp. z o.o. z siedzibą w Żarach dotyczy powiększenia istniejącego centrum badawczo-produkcyjnego w Nowym Kisielinie o nową halę produkcyjno-magazynową. Rozbudowa zwiększy powierzchnię obiektu o 1 500 metrów kwadratowych.

 


- Rozpoczynając budowę centrum badawczo-rozwojowego w 2015 roku byliśmy gotowi na jego rozbudowę w niedługim czasie. Dzięki  temu już w pierwotnym projekcie uwzględniliśmy wiele dodatkowych możliwości, które dziś ułatwią nam rozbudowę i pozwolą zoptymalizować koszty inwestycji – wyjaśnia Ryszard Wtorkowski.
 
 Nowa hala będzie gotowa na początek IV kwartału 2017 roku. Całkowity koszt niniejszej inwestycji szacowany jest na 2.330.000 PLN netto.
 
- Inwestycja ma na celu zwiększenie możliwości produkcyjnych związanych z realizacją naszych bieżących i przyszłych zamówień. Będzie też impulsem do dalszego rozwoju Grupy Kapitałowej LUG S.A., który mamy nadzieję stanie się naszym udziałem w kolejnych latach. Dziś  już mogę stwierdzić, że apetyty mamy duże – komentuje budowę Ryszard Wtorkowski.
 
Źródło: LUG

Komentarze: