Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2017-11-14)   LUG

LUG i CISCO łączą siły w obszarze smart city

Firmy LUG Light Factory, spółka zależna LUG S.A. i CISCO Systems Inc., światowy lider technologiczny, nawiązały współpracę, która ma na celu dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze smart city. Umowę STI Agreement – Solutions Technology Integrator Agreement podpisano 13 listopada br. Współpraca zapewnia efekt synergii dla klienta, który będzie współpracował z jednym końcowym dostawcą inteligentnych rozwiązań oświetleniowych.

 
Dyrektor ds. Rozwoju LUG S.A. Eryk Wtorkowski podpisuje umowę z CISCO


W ramach powyższej umowy, CISCO oraz LUG będą oferować zaawansowane technologicznie rozwiązania typu smart z zakresu oświetlenia w segmencie street lighting tj. oświetlenia przestrzeni miejskich. Podpisany dokument reguluje współpracę w okresie 24 miesięcy. Pozostałe warunki nie odbiegają od powszechnie stosowanych warunków dla tego rodzaju umów.

Podpisana w poniedziałek umowa, jest kolejnym krokiem na drodze realizacji ogłoszonych w czerwcu strategicznych kierunków rozwoju LUG S.A., zakładających m.in. rozwój współpracy z włodarzami miast w zakresie realizacji kompleksowych projektów oświetlenia. Współpraca LUG i CISCO zaoferuje klientom z sektora administracji samorządowej kompleksowe usługi w obszarze zarządzania oświetleniem ulicznym.
 
- Współpraca z globalnym liderem technologicznym jakim jest CISCO System Inc., jest wyrazem uznania dla naszych wieloletnich prac z obszaru research & development.  To także kolejny krok na drodze realizacji celów strategicznych naszej Grupy. Wciąż się rozwijamy i doskonalimy, by zapewnić naszym klientom światowej jakości rozwiązania zarządzania światłem. Naszym celem jest pozycja międzynarodowego lidera w obszarze innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Liczę, że współpraca ze światową marką, liderem w branży nowoczesnych technologii, jakim jest CISCO, pozwoli nam w pełni wykorzystać potencjał obu naszych firm i oferować rozwiązania smart najwyższej jakości. –  mówi Ryszard Wtorkowski Prezes Zarządu LUG S.A.

Źródło: LUG
 

Treści powiązane:Komentarze: