Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2017-08-24)   GTV

GTV partnerem Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozpoczynające się 24 sierpnia 2017 r. w Warszawie to wielkie święto nie tylko dla zagorzałych fanów siatkówki. Firma GTV, konsekwentnie realizując swoją strategię zaangażowania w promowanie sportowej aktywności, została partnerem reklamowym tych prestiżowych rozgrywek.

 


GTV to od lat mecenas polskiego sportu – firma jest partnerem Muzeum Legii Warszawa oraz cyklicznie organizuje ogólnopolskie turnieje piłkarskie dla drużyn młodzieżowych. – Nasze działania nie koncentrują się jedynie na wspieraniu piłki nożnej. Patronowaliśmy również Finałowemu Turniejowi Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn, a teraz z dumą i ogromną radością, jako partner reklamowy, wspieramy organizację Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017 – mówi Przemysław Szpojankowski, Marketing Manager w firmie GTV.
 
Reklamy firmy GTV będzie można zobaczyć na ledowych wyświetlaczach zlokalizowanych na bandach wokół boisk, na których rozgrywane będą wszystkie mecze mistrzostw.
 
Źródło: GTV
 

Treści powiązane:Komentarze: