Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2020-06-18)   DJP

DJP dystrybutorem systemów sterowania oświetleniem Casambi

Firma DJP podpisała umowę z Casambi Technologies Oy dotyczącą dystrybucji systemów sterowania oświetleniem Casambi. Z dniem 1 czerwca 2020 r., DJP Sp. z o.o. jest jedynym dystrybutorem rozwiązań Casambi w Polsce.
 
DJP posiada już w swoim portfolio dystrybucję komponentów BJB, Citizen Electronics oraz Helvar. Nową marką zarządzać będzie Mateusz Janowski - Business Development Manager Lighting Control Systems.
 
Z zadowoleniem stwierdzam fakt kontynuacji dystrybucji Ekosystemu Casambi w naszej firmie DJP Sp. z o.o., cieszę się z możliwości współpracy z Mateuszem Janowskim. Przejęcie dystrybucji Casambi daje naszej firmie nowe możliwości oraz poszerza portfolio –  Dariusz Prekurat, Prezes Zarządu DJP.
 
Po ogłoszeniu przez ACTE dyskontynuacji dystrybucji Ekosystemu Casambi postawiłem sobie zadanie zorganizowania dystrybucji w oparciu o współpracę z nowym Partnerem, przy jak najmniejszym koszcie dla Klientów. Z przyjemnością mogę oświadczyć, że proces ten zakończył się sukcesem. Z początkiem czerwca zaczęliśmy realizować projekty i zamówienia we współpracy z DJP Sp. z o.o. – Mateusz Janowski, BDM Lighting Control Systems, DJP.
 
Źródło: DJP
 

Komentarze: