Wydarzenia branżowe | Targi, konferencje, seminaria  (2021-06-22)  

Znamy termin 29. edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO

To już pewne! Kolejna, 29. edycja  Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO i towarzyszących im 19. Międzynarodowych Targów Elektrotechnika oraz 26. Targów Automaticon, odbędą się w dniach 26-28 stycznia 2022 w EXPO XXI w Warszawie.

 


Przez półtora roku nie odbywały się żadne targi branżowe, ani w Polsce ani za granicą. Niektóre wydarzenia przeniosły się do internetu, ale wiemy już – zarówno od wystawców, jak i od zwiedzających – że to nie to samo. Dlaczego targi w formule stacjonarnej są tak ważne? Po pierwsze dlatego, że żadna wirtualna platforma nie zagwarantuje efektywnej interakcji z klientem, a po drugie, wydarzenia on-line nie odzwierciedlą kondycji i rozwoju branży. Targi są pokazem nowych technologii, ciekawych wynalazków, innowacji – są kołem zamachowym rozwoju gospodarki. Targi ŚWIATŁO to pierwsza impreza branżowa w Europie po pandemii, warto na niej zaprezentować swoją najnowszą ofertę, kolekcję i rozwiązania, warto wziąć udział w specjalistycznych szkoleniach, seminariach i konferencjach. Czas się spotkać i podsumować minione dwa lata! Organizatorzy nie rezygnują zupełnie z formuły targów on-line – wszyscy uczestnicy imprezy będą mieli okazję przejrzeć ofertę na platformie internetowej jeszcze około roku od zakończenia wydarzenia.
 
Co będzie można zobaczyć na Targach ŚWIATŁO? Oprócz tradycyjnych stoisk polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów oświetlenia architektonicznego, technicznego, zewnętrznego, przemysłowego, dekoracyjnego oraz źródeł światła, zorganizowana zostanie pod egidą Związku Gmin Wiejskich,  specjalna Strefa Oświetlenia Terenów Publicznych, na której zaprezentowane będą najnowocześniejsze rozwiązania oświetlenia drogowego i ulicznego, takie jak słupy, latarnie czy uliczna sygnalizacja świetlna. W ramach tej strefy będzie można zapoznać się z finalistami konkursu  na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto oraz na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową. Jak co roku na specjalnie przygotowanej dla nich konferencji, przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego spotkają się z wystawcami Targów Światło, żeby zapoznać się z ich najnowszą ofertą.
 
Architekci i projektanci wnętrz z kolei, będą mogli wziąć udział w prezentacjach i panelach dyskusyjnych w ramach Wnętrza Otwartego – specjalnej przestrzeni stworzonej przez architekt Justynę Smolec – propagatorkę świadomego projektowania. Targi ŚWIATŁO i Wnętrze Otwarte to także okazja dla studentów wydziałów architektury i wzornictwa na pokazanie swoich projektów w ramach konkursów Rytm Światła i Lampa dla…, gdyż to właśnie podczas 3 dni targowych można obejrzeć prace finalistów w obu konkursach.
 
29. Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO i towarzyszące im 19. Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA oraz 26. Targi Automaticon, zajmują powierzchnię około 10 tys m2, w 4 halach EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To ponad 300 wystawców i około 15 tys. odwiedzających z kraju i zagranicy. To największa tego typu impreza targowa w naszej części Europy! Targi odbędą się zarówno w formule stacjonarnej jak i on-line. Zapraszamy!
 
Organizator:
Agencja SOMA, ul. Bronikowskiego 1, 02-976 Warszawa,
tel: 22 649 76 69/71
e-mail:info@lightfair.pl
 

Komentarze: