Oświetlenie profesjonalne | wnętrza użytkowe inne  (2017-02-28)   ES-SYSTEM

Firma ES-SYSTEM oświetliła międzynarodową szkołę pod Krakowem

Firma ES-SYSTEM zakończyła dostawy oświetlenia do międzynarodowej szkoły The International School of Krakow w Lusinie. Do realizacji projektu wykorzystano oświetlenie energooszczędne, w 100% oparte na technologii LED.

 


Wymiana oświetlenia na oprawy wykorzystujące technologię LED przyniesie korzyści zarówno pracownikom i uczniom szkoły, jak również zarządcy budynku. W realizacji wykorzystywano nowoczesne i energooszczędne technologie, wpisujące się w tzw. technologię 3xS – save money, save energy, save time. Wiąże się ona z wyższą jakością oświetlenia, poprawą komfortu nauki i pracy oraz z redukcją kosztów zużycia energii i utrzymania sprawnej instalacji. Zapewnia też maksymalną efektywność energetyczną budynku przy użyciu najwyższej jakości opraw oświetleniowych, które gwarantują zdrowe światło dla uczących się tam dzieci.

 

 
Świadomy dobór oświetlenia do obiektów edukacyjnych, w których dzieci i młodzież spędzają większą część swojego dnia, jest bardzo ważny. Odpowiednie oświetlenie ma znaczący wpływ na ich samopoczucie, większą aktywność fizyczną i przede wszystkim koncentrację podczas nauki. Pozwala lepiej skupiać się na wykonywanych czynnościach, co przekłada się na ich pozytywne wyniki w nauce – mówi Waldemar Pilch, wiceprezes spółki ES-SYSTEM. – Rozwiązania oparte na idei 3xS dają możliwość poprawy jakości światła w związku z wykorzystaniem technologii LED i efektywności energetycznej instalacji oświetleniowych. Fundusze przeznaczone na modernizację oświetlenia zwracają się w 100% w okresie od półtora roku do kilku lat – mówi wiceprezes ES-SYSTEM.
 
Źródło: ES-SYSTEM
 

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW

Advertisement