Forum LIGHTING.PL Strona Główna Forum LIGHTING.PL
Forum dyskusyjne wortalu oświetleniowego LIGHTING.PL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Oświetlenie sali weselnej
Autor Wiadomość
lukas90

Wysłany: 08-12-2017, 19:59   Oświetlenie sali weselnej

Witam!
Zajmuję się dekoracją sal weselnych i chciałbym wprowadzić do oferty oświetlenie światłem led. Potrzebuję się dokształcić w tej kwestii i szukam pomocy- doradztwa :wink:
Chodzi o dobór sprzętu- jakie światło (kolory, barwy, natężenie) będzie optymalne do oświetlenia sali, aby efekt był zadowalający również na zdjęciach. Wiadomo, że do uzyskania dobrych fotografi ważne jest odpowiednie oświetlenie.
Czy ktoś chciałby mi trochę pomóc w tej kwestii?
Z góry dzięki

philip33

Wysłany: 18-07-2018, 10:44   

Ostatnio byłem na weselu kolegi. Ciekawą sprawą jest to, że podświetlenia były dopasowane nawet w kolorze deserów i poszetki pana młodego, oraz dodatków panny młodej. Fajna sprawa, kolorystycznie było mega dograne. Były do wyboru ledy RGB, więc praktycznie każdy kolor i odcień wchodził w grę ;)

marzen

Wysłany: 13-08-2018, 11:51   

Hej,
Myślę, że pod zdjęcia najlepsza będzie barwa neutralna czyli ok 4000K jest najbardziej zbliżona do dziennej więc efekt bedzie naturalny. Niemniej jednak na salach weselnych to raczej sprawdzi się bardziej oświewtlenie subtelne czy ekstarwagankie nikt nie chce miec tam widno jak w dzień więc raczej poszłabym w RGB https://www.smd-led.pl/ta....php?pro_id=470 kolorowe albo taśmy ledowe mozna stworzyć coś fajnego zaprojektować według własnej koncepcji tylko koniecznie w profilu.

[ Dodano: 13-08-2018, 11:52 ]
Chyba, że to bardzo elegancka sala i chcesz prostoty i dużo światła to wtedy mozna założyc panele Led sa płaskie i proste w formie i dają dużo światła

Odpowiedz do tematu