Forum LIGHTING.PL Strona Główna Forum LIGHTING.PL
Forum dyskusyjne wortalu oświetleniowego LIGHTING.PL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Albo niech się ktoś bierze do roboty
Autor Wiadomość
o`rly?

Wysłany: 25-06-2014, 08:18   Albo niech się ktoś bierze do roboty

Właścicielu tego forum, rozumiem że obecna praca Cię pochłania ale masz naprawdę dobrze wypozycjonowaną stronę, dużo ludzi tu trafia ws pomocy z oświetleniem....a na co trafia? Na jakieś bzdury o wakacjach, o weselach lub inny szit mający tylko na celu reklamować, spamować i inne bzdury które zniechęcają! Zatrudni kogoś do obsługi tego forum, wstaw nawet reklamy google - zarobisz ale rozgoń to towarzystwo. Ciągle pojawiają jacyś użytkownicy, dający posty nie na temat albo nic nie wnoszące - wszystko tylko aby kliknąć w ich podpis. Prawie każde fora jest przez opanowane, jest to nowy sposób reklam (o tym mogę więcej ale kiedy indziej) albo jakieś wpisują posty : specjalnie się zarejestrowałem żeby wam polecić zakupy w tym sklepie bo było super NOOOOOOO BEZ JAAAAJJJJJJ

albo coś zacznij z tym robić albo zamykaj szopkę

brujah

Wysłany: 25-06-2014, 08:47   

Ja uważam, że to od użytkowników forum zależą treści na nim widniejące. Jeśli mamy coś konstruktywnego do napisania to po prostu to piszmy. Nie dajmy się zakrzyczeć marketingowcom.

Edit: Choć prawdą jest, że atrakcje weselne to jedyne co dzieje się ostatnio na forum. Nie mamy nic ciekawego do napisania?

Marcin górski

Wysłany: 25-06-2014, 12:53   

Bardzo hermetyczny światek, bardzo hermetyczna branża.

eranet

Wysłany: 30-06-2014, 23:30   

Swiat oświetlenia jest ciekawy, tylko po co na takim specjalistycznym forum tematyka weselna? Jako admin nigdy bym do tego nie dopuścił, a teraz to bym skasował...

brujah

Wysłany: 01-07-2014, 07:59   

od tego jest dział hydepark. problemem forum jest to że oprócz hydeparku niewiele się dzieje.

metronim

Wysłany: 06-08-2014, 11:08   

Też mnie to strasznie denerwuje, zamiast merytorycznej dyskusji nic tylko co chwila linki typu [SPAM - adres www usunięty przez admina] (nie jestem marketingowcem, to tylko przykład!). Powinno się coś z tym zrobić.

brujah

Wysłany: 06-08-2014, 11:28   

hahaha :D :lol: oczywiście że to tylko przykład...

o`rly?

Wysłany: 06-08-2014, 15:33   

robią się bezczelni <sciana>

Marcin górski

Wysłany: 07-08-2014, 21:14   

Tak to jest na forum bez administratora. Na forach o oświetleniu na GL jest tak samo. Jedno martwe, drugie tylko reklamy.

GwidonQ

Wysłany: 18-08-2014, 09:20   

Popieram. Pracuje w firmie multilampy.pl i od zawsze sobie ceniłem to forum jako duże źródło wiedzy

Karlero

Wysłany: 24-01-2019, 16:01   

Co trzeba przyznać to te forum zrzesza sporo praktyków. Warto je czasami odwiedzić. Skorzystałem z wielu porad m.in z zakupu żyrandolu z [SPAM - adres www usunięty przez admina] i jestem bardzo zadowolony :)

eranet

Wysłany: 03-02-2019, 14:46   

Czy jest szansa, że to forum jeszcze wróci do życia?

SchahlLED

Wysłany: 05-02-2019, 21:23   

Witajcie, odkryłem te forum całkiem niedawno. Spora baza wiedzy i możliwości. Z całą pewnością będę z niego korzystał i polecał dalej. Szkoda żeby umarło

JagodaKobierska

Wysłany: 19-03-2019, 14:47   

Szkoda, że kasujecie KAŻDY mój post, tylko ze względu na to, że słownik robi figle i w artykule zamiast BARWOWA napisał BAROWA, niestety czasem się tak dzieje (artykuł był pisany w oparciu o kilka źródeł, skąd wniosek że jest tak wysoce nieprofesjonalny?).

Nie rozumiem też jednego , wszystkie linki, które wstawię od razu są traktowane jako spam. Szkoda, że tak się traktuje ludzi, którzy lubią pisać o technologi led i chcą się chwalić tym innym. Myślałam że FORUM O LEDACH będzie do tego idealnym miejscem. Świetnie tak trzymajcie!
No comments...

Odpowiedz do tematu