Forum LIGHTING.PL Strona Główna Forum LIGHTING.PL
Forum dyskusyjne wortalu oświetleniowego LIGHTING.PL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie oświetlenie do pokoju
Autor Wiadomość
Elektrotip_pl

Wysłany: 27-03-2013, 05:52   

W przypadku biura,to z pewnością obowiązkowym punktem jest większa lampa stojąca czy też typowo biurowa,gdzie mamy niezależne źródło światła. Ciekawe akcesoria z tym związane spotkacie także na naszej stronie,warto przekonać się o tym samemu:)

LEDoneLED

Wysłany: 28-03-2013, 18:46   

Oświetlenie takie jak chcesz ,oraz takie jakiego szukasz masz problem doradzimy i znajdziemy dla Ciebie http://ledoneled.pl/pl/

Gabriello77

Wysłany: 29-03-2013, 21:31   Lampy

Hej ja od siebie mogę polecić to SPAM do pokoju. Sam zamontowałęm u sibie w pokoju coś takiego. Może firma Italux nie jest najwyzszej jakosci, ale ogolnie cena/ jakosc jest bardzo dobra.

Elektrotip_pl

Wysłany: 16-04-2013, 17:22   

Napisz jeszcze jaki budżet mniej więcej posiadasz na zakup oświetlenia do pokoju i wtedy będzie jeszcze łatwiej coś doradzi. Teraz w wielu sklepach internetowych można spotkac bardzo ciekawe promocje.

Serme

Wysłany: 17-05-2013, 11:25   

Skoro w nim pracujesz to chyba musisz tak mówić....

brownskin

Wysłany: 21-05-2013, 13:10   

To jest też kwestia tego jak wygląda Twój pokój, jakie aranżacje lubisz. Oświetlenie musi ładnie komponować się z całością. Ja bym polecał przejrzenie różnych ofert sklepowych np. SPAM czy też na innych portalach typu allegro. Masz tez do wyboru sklepy stacjonarne, ale wiadomo, że tam jest drożej.

Mezoko_com

Wysłany: 21-05-2013, 14:34   

No zgadza się,kwestia gustu,aranżacji i nie oszukujmy się- również budżetu,im wiecej możemy przeznaczyć na ten cel,tym szersze pole manewru i taka jest prawda. Na pewno tańsze artykuły oświetleniowe spotkacie w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych.

Gracjan_85

Wysłany: 15-07-2013, 09:10   

Przede wszystkim warto tak urządzić każde pomieszczenie, by wpadało do niego jak najwięcej naturalnego światła. A reszta będzie wypadkową wielu rożnych czynników, o których wspominali przedmówcy. Na mnie inspirująco zadziałał swego czasu ten artykuł - http://www.deconova.pl/porady3.php - no i też wzorowałem się na rozwiązaniach w mieszkaniach moich znajomych.

Ekolight_pl

Wysłany: 23-07-2013, 09:49   

Liczy się też kolor ścian oraz mebli jaki posiadamy w danym pokoju,to wszystko ma duże znaczenie,a poza tym jak słusznie wspomnieli Przedmówcy- warto szukać w sklepach internetowych,gdzie będziemy mieć zdecydowanie największy wybór.

Ligeroo_pl

Wysłany: 04-11-2013, 13:55   

Pokaż jaki efekt dokładnie masz na myśli pisząc o diodach od dołu bo to też ciekawa kwestia,może w praktyce zda egzamin,jednak czekamy na szczegóły i zdjęcia.

Lampka

Wysłany: 09-11-2013, 23:49   

Ja używam u mnie w pokoju lampki wyładowcze, głównie świetlówki wszelkich rodzajów (lubię się oświetlać w ten sposób) :wink: Mam kilka opcji, w zalezności od tego, jaki chcę mieć efekt. Oświetlenie na suficie stanowią kompakty, dla których jest jeden wyłącznik, natomiast na ścianie mam zamontowany rząd opraw (6 opraw, z czego 3 są 2x40w, dwie 2x18/20w, a jedna jest 2x8w T5). Połowę rzędu, czyli oprawy dla rur 36/40w, obsługuje 1 wyłącznik, a drugą połowę, drugi :wink: Poza tym mam dużo lokalnych lampek i doświetleń, w których używam sobie różne lampki i świetlówki.

monikak

Wysłany: 13-04-2018, 14:16   

świetną sprawą są nowoczesne lampy podłogowe, o ile mamy na podłodze dostatecznie dużo miejsca :) poza tym, ich mobilność jest nieoceniona w różnych sytuacjach:)

kira.koka

Wysłany: 16-04-2018, 14:58   

Design też jest bardzo ważny! Z tego powodu ja decyduję się na lampy w stylu, który przeważa w moim domu. Co sądzicie o tych lampach SPAM. Kto ma skandynawski styl w domu i lampy też dobierał pod niego?

philip33

Wysłany: 09-10-2018, 17:10   

Szczerze powiedziawszy warto zerknąć po prostu na jakieś inspiracje w gazetach, czy magazynach. Oprócz tego polecam wybrać się do marketu i na żywo zobaczyć jak lampa świeci i wygląda ;)

Odpowiedz do tematu