Forum LIGHTING.PL Strona Główna Forum LIGHTING.PL
Forum dyskusyjne wortalu oświetleniowego LIGHTING.PL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Lampy LED z czujnikiem ruchu
Autor Wiadomość
schab

Wysłany: 21-11-2014, 14:31   

Design może i fajny, ale lampa obarczona dużym felerem: zasilanie bateryjne na 3 małe paluszki AAA .
Wniosek jest prosty: ani nie da to dużo światła, ani nie będzie długo świecić - szczególnie zimą !

DamianoLew

Wysłany: 27-11-2014, 15:19   

A szukałaś na allegro, ja zazwyczaj od tego zaczynam, jak wpiszesz lampa z czujnikiem ruchu, to trochę tego jest do wyboru, fakt najwięcej halogenów, ale są też inne.

ostrosjaco

Wysłany: 01-12-2014, 07:53   

Ja mam bardzo podobną lampę jak ta lampa led Brinno, u siebie mam również nad drzwiami wejściowymi i też na baterie, sprawdza się idealnie, światło delikatne, rozproszone, wystarczy aby oświetlić drzwi, ale ta Brinno jest ładniejsza, szkoda że wcześniej na nią nie wpadłem w sieci.

Ligeroo_pl

Wysłany: 01-12-2014, 17:19   

Oprócz allegro są też sklepy internetowe,tutaj w zasadzie masz naprawdę szerokie pole manewru i to zależy np od budżetu czy Twojego gustu. generalnie lampa z czujnikiem ruchu to wydatek kilkudziesięciu w zależności od konkretnego producenta.

sprfns

Wysłany: 08-02-2015, 13:15   

Podoba mi się to. U mnie na klatce to zamontowali i jest bardzo spoko. Nie muszę się martwić o zapalanie światła:)

Ligeroo_pl

Wysłany: 18-09-2015, 14:06   

No i właśnie o to chodzi: płacisz za wygodę,tak samo może być również w każdym domu,nie dotyczy to przecież tylko klatki schodowej.

sanqi

Wysłany: 14-09-2017, 09:49   

I jak sprawa się rozwiązała? Mam podobny problem, zakupiona lampa zewnętrzna z czujnikiem, na podwórku, startuje zwykle dopiero gdy podniesie się rekę do góry albo kiedy jest się już pod samymi drzwiami. Dla porównania plafon led z czujnikiem ruchu zamontowany u tescia działa już z paru metrów, conajmniej 4-5.

kira.koka

Wysłany: 13-07-2018, 11:42   

Najlepszym wyjściem będzie plafon led z czujnikiem ruchu :) Sprawdź sobie: https://stip.pl/plafoniery-k342

Odpowiedz do tematu