Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2018-06-04)   HC CENTER

Polskie centrum kompetencji Helvar z nagrodą w kategorii Best Improving Partner 2017

W trakcie tegorocznego Helvar Plugged in Partner Summit – corocznego spotkanie partnerów marki, które miało miejsce w maju w Lizbonie, zespół HC Center otrzymał nagrodę w kategorii Best Improving Partner 2017. Nagrodę przyznano za 81-procentowy wzrost sprzedaży wypracowany w okresie 2016-2017 r.
 
Lokalne, polskie centrum kompetencji HC Center powstał  w 2017 r, po ponad 26 latach współpracy z marką Helvar.

 
fot. (od lewej: Robert Bobiński – Specjalista ds. Sterowania Oświetleniem, Dariusz Prekurat - Prezes Zarządu, Katarzyna Siuchnińska -
Business Development Manager, Sławomir Rakoczy – Programista Systemów Sterowania Oświetleniem)
 

O Helvar
 
Helvar to międzynarodowa firma specjalizująca się w technologiach oświetleniowych - obsługująca klientów w ponad 40 krajach, specjalizująca się w energooszczędnych rozwiązaniach do systemów sterowania oświetleniem. Jesteśmy liderem w zastosowaniu inteligentnych rozwiązań oświetleniowych mających wpływ na dobre samopoczucie. Tworzymy przyszłościowe rozwiązania zorientowane na człowieka. Specjalizujemy się w produktach i usługach Human Centric Lighting dla biur, szpitali, sektora edukacyjnego, przemysłu, hotelarstwa, powierzchni handlowych. Naszą misją jest poprawa komfortu i samopoczucia osób przebywających w nieruchomościach, w których zastosowano system sterowania oświetleniem Helvar. Postrzegamy to jako wartość dodaną dla przestrzeni naszych klientów.
 
Źródło: HC Center

Komentarze:

Advertisement